ŽUPNE OBAVIJESTI - 33. NEDJELJA KROZ GODINU - 15.11.2020.

on Posted in Župne obavijesti.

Kroz ovaj tjedan u Crkvi slavimo:

         Ponedjeljak: Sv. Margareta Škotska

         Utorak: SV. ELIZABETA UGARSKA, zaštitnica OFM, blagdan

         Srijeda: Posveta bazilike sv. Petra i Pavla

         Subota: Prikazanje Blažene Djevice Marije

U ovom tjednu imamo župnu katehezu za prvopričesnike, krizmanike i pripravnike za krizmu po redovitom rasporedu.

U utorak je pobožnost sv. Anti 15 minuta prije večernje mise u 18 sati. Nakon mise je klanjanje Presvetom Oltarsko Sakramentu.

Župni ured radi po dogovoru sa strankama. Kontakt brojeve imate na oglasnom prostoru i našoj web i facebook stranici.

U ovom tjednu traje devetnica i trodnevnica Gospi od Zdravlja koja se svečano slavi u subotu, u župi na Dobrom u gradu. Raspored misa na samu svetkovinu u subotu možete naći preko interneta ili na oglasnoj ploči u župi Gospe od Zdravlja. 

Iduće nedjelje završava ova Liturgijska godina svetkovinom Krista Kralja svega Stvorenja. U nedjelju poslije misa skupljamo dobrovoljne priloge za siromašne obitelji u našoj župi kojima ćemo pomoći prigodnim paketom hrane za božićne dane.

Ove godine blagoslov obitelji u našoj župi biti će malo drukčiji zbog opasnosti od zaraze koronavirusom. Svaka obitelj će dobiti obavijest u poštanski sandučić s prigodnim pismom i rasporedom blagoslova obitelji. Ako u župi ima novih obitelji i žele blagoslov nek se jave u župni ured ili putem mail adrese.

Tisak: novi broj Glasa Koncila, Živo Vrelo, MAK-Mali Koncil za djecu, Veritas, Kana…